RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Amber Joyce
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Зандър Сторм
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Juliett Fox
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Monica Spell
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Alex Scott
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Лилия Григори
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Cory Alexander
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Ryan West
Victoria's Secret       Vote_lcapVictoria's Secret       Voting_barVictoria's Secret       Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Victoria's Secret       EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Victoria's Secret

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 06, 2011 2:09 pm

Victoria's Secret       Victorias_secret
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 13, 2011 8:15 pm

Разкарвах се из мола. За пореден път. Бях вървяла из тези места стотици пъти, но всеки път щом идвах излизах с пълни чанти. Въпреки слушалките в ушите, чувах токовете. Моите и на минаващите покрай мен. Беше ми прохладно на врата. Все пак си бях вързала косата на опашка. И сега се чудя защо си сложих черният молив и спиралата. Бях сложила черните си очила, за да не се забелязва как зяпам сладурите наоколо. Но пък виждах как всички ме запят. Да, може би токчета, дълга тениска, която покрива задните ми части и прилепнала пола, която не се виждаше, не бяха най - подходящи за обиколка в мола, но все пак, животът си е мой. Аз решавам как да се обличам. Минах покрай магазина на Виктория Сикрет. Подминах го, извървях две крачки и се върнах. На витрината имаше много сладък бански. Беше на две части и цветовете му бяха бяло и розово. Влязох в магазина и започнах да разглеждам. Имаше супер яки неща. Харесах си няколко и тъкмо стигнах до банските, когато усетих някого зад себе си. Обърнах се и я видях:
- Какво правиш тук?, Да не би да не можеш да живееш без мен.. Ани? - Изхилих се и видях физиономията на сестра ми. Беше примесена със яд и в същото време с отегченост..
Върнете се в началото Go down
Анита

Анита


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 13, 2011 8:38 pm

- Не ми викай "Ани"! - строснах се сърдито. - Знаеш, че мразя, когато ми викаш така.
Лилия завъртя очи драматично. Колкото и пъти да `и правех забележка, тя си знаеше своята.
- Както и да е, какво правиш тук? - попита отново.
Въздъхнах уморено. Бях прекарала поне половин час в чакане пред МОЛ-а, Ванеса - скъпата ми приятелка от отбора по волейбол - да си довлече задника до тук. Бях `и обещала, каква грешка от моя страна, да `и угодя и да излезем заедно на пазар из магазините в МОЛ-а, но всичко - поне за мен - вървеше наопаки и в скоро време щях да си го изкарам на някого. Един съвет: не излизайте на високи токчета, ако смятате да се мотаете цял ден в МОЛ-а, повярвайте ми. Още малко ще ги изхвърля и ще тръгна боса.
Погледнах чантите в ръцете на по-малката ми сестра.
- Каквото и ти, предполагам..
Тя ме изгледа. Не звучах много ентусиазирано, нали?
- Защо си се нацупила така?
- Нека просто да кажем, че днес не ми е ден.
- Хм.. така беше и вчера.. и миналия ден.. и по-миналия ден..
- Накъде биеш?
- А, не, нищо. Просто казвам, че напоследък често се случва.
- Е, и аз какво да направя?
- Спри да се цупиш на всичко!
- Не се цупя.
- Напротив!
- Не, не се цупя.
- Не, ама да.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 13, 2011 8:55 pm

Отново се скарахме. Напоследък го правехме доста често. И все заради нея. Напоследък винаги се цупеше и винаги аз бях виновна. А представи си да я попитам да играем волейбол в парка или някъде другаде. Една топка да не ударех както трябва и започваше да вика:
- Та, с кого си тук? - Попитах и огледах около нея, но не видях никого:
- С Ванеса. - Отвърна Анита и аз пак се огледах около нея:
- И къде е тя? О или чакай, да не е новата ти въображаема приятелка? - Попитах и направих очудена физиономия. На лицето на Анита се изписа гняв и усещах, че предстои избухване:
- Защо винаги трябва да се заяждаш? - Каза ми тя с малко по - висок глас:
- А защо ти винаги трябва да си вкисната? - Отвърнах и се обърнах към банските..
Върнете се в началото Go down
Анита

Анита


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 13, 2011 9:04 pm

- Непрекъснато се заяждаш. Не ти ли писва?! - казах изненадващо спокойно.
- Не се заяждам - отвърна ми тя и отново се обърна към мен. - Опитвам се да говоря с теб, но ти все си в лошо настроение.
- Не изкарвай мен виновна.
- А, да бе, че аз ли съм виновната?
- Какво беше това с въображаемите приятели?
Тя млъкна за миг и си помислих, че ще се откаже да спори..
- Аз не я виждам!
.. но не.. отново се започваше. Та нали все пак говорехме за сестра ми, нали? Нямаше да е тя, ако не се заядеше с мен.
- Е, за всеки случай не е въображаема, бъди спокойна - отвърнах сурово. - А и е в отбора по волейбол, няма как да не си я виждала.
- Както и да е - промърмори и ме заряза, разглеждайки стоката в магазина. Много мило.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyСъб Авг 13, 2011 9:14 pm

Разглеждах банските и не обръщах внимание на момичето зад мен. Видях онзи бански от витрината и го грабнах веднага. Обърнах се към Анита, подадох и саковете и казах:
- Идвай. - Обърнах се и тръгнах към пробната. Облякох банският и се показах на сестра ми: - Е?, добре ми седи нали? - Казах аз и се засмях. Анита само кимна.
- По - дяволите, доста е скъп. - Изругах, показвайки цената на сестра ми:
- Нямаш ли пари? - Попита ме тя:
- Спред теб имам ли? - Казах и я изгледах отегчено:
- Е тогава няма да го вземаш. - Погледнах Анита със поглед, който казваше: "Ти чуваш ли се?":
- Просто ми подай чантата. - Взех, голямата си торба и когато излязох от събелкалнята, банският беше вътре:
- Сега, просто върви спокойно, все едно нищо не е станало. - Говорех на Анита, а тя ми каза:
- Какво си направила?..
Върнете се в началото Go down
Анита

Анита


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyНед Авг 14, 2011 2:41 pm

Хванах ръката `и, при което тя се обърна рязко към мен. Бях шокирана. Нима наистина имаше намерение да открадне банският?
- ОК, от всички глупави неща, които си правила - а те са много, повярвай ми - това води класацията. Ти, какво? Полудя ли?
Толкова бях ядосана, че дори не бях осъзнала, че викам. Странното е, че явно на никой не му правеше впечатление, никой не ни зяпаше, както се предполагаше. Дори и продавачките.
Лилия ми изсъска насреща.
- Коя част от "просто върви спокойно" не разбра?
- Моля?! Ти чуваш ли се? - все пак сниших глас. - Държиш се като надута разглезена хлапачка!
- Ако не можеш да ме търпиш, тогава недей.
- Нищо ли не разбираш?
Тя ме изгледа въпросително.

Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       EmptyНед Авг 14, 2011 4:29 pm

Мислях си как може Анита да е толкова глупава и да се развика посредата на магазина:
- Виж, нямам пари, а искам този бански. Ясно? - Погледнах и я задърпах към изхода. Една продавачка се приближи до нас и попита:
- Извинете, някакъв проблем ли има?
- Не, никакъв. - Побързах да отговоря, преди Анита да си е отворила устата. Усмихнах се набързо и задърпах сестра си към изхода. Изглеждаше слисана и дори малко разочярована. Когато излязохме от магазина нещо започна да писка. Започнах да се оглеждам около себе и се сетих, че бях забравила да махна баркода. Изругах наум и казах на Анита:
- А сега, знаеш ли какво?.. БЯГАЙ! - Извиках и хукнах напред, молейки се тя да ме последва..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Victoria's Secret       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Victoria's Secret    Victoria's Secret       Empty

Върнете се в началото Go down
 
Victoria's Secret
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Градът :: Мола :: Магазини-
Идете на: