RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Amber Joyce
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Зандър Сторм
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Juliett Fox
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Елена Гилбърт
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Monica Spell
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Alex Scott
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Лилия Григори
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Cory Alexander
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Ryan West
 Bar "Desert Rose" Vote_lcap Bar "Desert Rose" Voting_bar Bar "Desert Rose" Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
 Bar "Desert Rose" EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

  Bar "Desert Rose"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyСъб Авг 06, 2011 1:58 pm

 Bar "Desert Rose" Nightclub-7L
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyСря Авг 17, 2011 9:10 pm

С Лилия си поговорихме още малко в Старбъкс, след което се разбрахме да се видим малко по-късно в някой нощен клуб. Изборът и на двама ни се спря на бар "Desert Rose", който беше доста нашумял напоследък.
След като се разделихме, аз се прибрах вкъщи и направих няколко изпитани упражнения за раздвижване на ръката ми. Все пак не исках да бъда скован вечерта. Бяхме се разбрали в десет да се срещнем пред бара. В девет вече бях готов - дънки, леко разкопчана риза и секси парфюм. Знаех, че ще изпия няколко уискита, и въпреки всичко се качих на колата си и отпраших към клуба. Тази вечер всичко ми беше позволено.
И двамата пристигнахме точно по часовник. Лилия изглеждаше прекрасно, затова преди да кажа каквото и да било, я огледах няколко пъти. Знаех, че аз също изглеждам страхотно.
- Да влизаме? - попитах и наклоних глава към входа.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyСря Авг 17, 2011 10:24 pm

Закъснявах. Беше 10 без 20, а аз още не бях готова. Винаги ставаше така. 10 без 10 излязох от нас и хванах едно такси. Точно в 10 бях пред входа на бара. Полата ми беше доста къса, а блузата с голямо деколте. Цяло чудо беше, че пред нашите се разминах само с просто обяснение, че излизам с приятелки и не знам кога ще се прибера. Алекс също изглеждаше ослепително. Небрежно разкопчаната риза му придаваше доста секси ефект. Когато влязохме в бара се отправих към една маса, която видях, че е свободна:
- Какво ще пиеш? - Попита ме момчето, а аз без да се замислям си поръчах водка. Алекс изчезна за секунди и когато се върна носеше водка за мен и по вида на неговото питие предположих, че е уиски..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyСря Авг 17, 2011 10:35 pm

Както винаги, клубът беше пълен с хора, повечето от които - младежи на нашите години. В дискотеката пускаха само нова музика и навсякъде можеха да се видят хора, които танцуваха, смееха се, други пък се целуваха в различни части на помещението.
Когато с Лилия влязохме вътре, веднага си намерихме празна маса. Отидох до бара, където за мой късмет, реботеше един мой приятел, и взех водка за нея и уиски за мен. Върнах се обратно при нея и й подадох питието.
- Ако някой треньор ни види какво правим... дотук с кариерите ни - засмях се и отпих голяма глътка от чашата.
Лилия наистина изглеждаше страхотно. Къса пола, голямо деколте, токчета - всичко, за което момче можеше да мечтае. И аз имах план за вечерта. Надявах се всичко да мине както исках.
- Да танцуваме? - предложих и леко се усмихнах.
Не знаех защо предложих да танцуваме, като аз самия не можех. Но вкъщи бях изпил три големи уискита и... вече бях доста на градус.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyЧет Авг 18, 2011 12:34 pm

- Добре че никой от треньорите не стъпва тук. - Засмях се и изпих питието си набързо. Трябваха ми сили за танците:
- Хайде. - Алекс тъкмо отпиваше, когато го хванах за ръка и го дръпнах към дансинга. Беше пълно с хора. Всички сякаш се блъскаха един в друг, но аз се не им обръщах внимание. Започнах да се движа в такт с песента. Движех ръце около себе, докосвах тялото си.. и това на Алекс. Чувствах се невероятно. Не знам дали защото бях изпила водката набързо, или заради момчето. Песните вървяха една след друга. Със всяка измината песен, дори и движение се приближавах все повече към Алекс. Накрая телата ни бяха допряни едно в друго. Продължавахме да танцуваме. Вече знаех как ще завърши тази вечер и просто нямах търпение да се стигне дотам:
- Ей сега идвам. - Казах, но той надали ме чу, защото музика беше оглушителна. Запътих се към бара, но видях една маса, където две момчета пиеха водки. Запътих се натам:
- Здравейте момчета. - Поздравих ги набързо и изпих съдържанието на едната чаша: - Прекрасна вечер, нали? - Казах и изпих втората чаша. След което се усмихнах, врътнах се и отидох на дансинга, но от Алекс нямаше и следа..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyЧет Авг 18, 2011 1:42 pm

Лилия се движеше в такт с музиката, правеше секси движения и докосваше както нейното, така и моето тяло. Чувствах се страхотно. Краят на тази вечер ми беше напълно ясен и знаех, че всичко това ще бъде само за една нощ. Просто не бях човек, който се обажда на момичетата след въпросната вечер. Но сега не исках да мисля за това, а за онова, което в този миг ми беше в ръцете.
Лилия каза, че се връща след малко и изчезна някъде. През главата ми минаха различни мисли - че си е тръгнала, че е видяла гаджето си, или пък... просто е отишла до тоалетната. Аз реших да не стоя сам на дансинга, затова отидох до бара и изпих още едно уиски. Главата ми беше много завъртяна и аз определено бях пиян. Изведнъж някой ме задърпа за ризата отзад. Беше Лилия, която току що се бе върнала. Двамата отидохме до ъгъла на дискотеката, където нямаше хора и затанцувахме там. Не усетих как ръцете ми се спускаха надолу по кръста й. Лицата ни бяха на сантиметри и тогава вече осъзнах, че и тя е пила повечко. Но не ми пукаше. Доближих се още малко и страстно и продължително се целунахме. Тя бе обвила ръце около врата ми и ме дърпаше към себе си, докато аз продължих да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" EmptyЧет Авг 18, 2011 1:49 pm

Той ме целуваше и целуваше. А аз нямах нищо против, напротив, дори не исках да спира. Убих крака около него, а Алекс ме беше опрял до стената и продължаваше да ме целува. Знаех, че на сутринта нямаше да помня нищо от случилото се и двамата щяхме да се държим като напълно непознати, но не ми пукаше. Отлепих устни от неговите и казах:
- Искаш ли да отидем на по - спокойно място?. - Усмихнах се палаво и отново започнахме да се целуваме. Имах чувството, че не можех да се спра. Сякаш бях залепена с лепило към него. Той се опита да каже нещо, но не му дадох възможност. Накрая Алекс ме пусна..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





 Bar "Desert Rose" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Desert Rose"    Bar "Desert Rose" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Bar "Desert Rose"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Club "Black Rose"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Нощни Клубове и Дискотеки-
Идете на: