RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Amber Joyce
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Зандър Сторм
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Juliett Fox
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Monica Spell
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Alex Scott
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Лилия Григори
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Cory Alexander
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Ryan West
Disco Club '' Arena'' Vote_lcapDisco Club '' Arena'' Voting_barDisco Club '' Arena'' Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Disco Club '' Arena''

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyСъб Авг 06, 2011 1:57 pm

Disco Club '' Arena'' Providence-nightclub
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyВто Авг 09, 2011 9:24 pm

Тази вечер исках разнообразие.След тренировка по акробатика се прибрах скапана.Пуснах си душ и след като излязох от банята видях обявата ,че тази вечер в дискотеката има парти.Трябваха ми 30 минути за да се оправяи да изляза.Когато излязох се качих в колата и се запътих натам.Паркирах отпред и тръгнах към входа.Беше лудница.Имаше страшно много познати.Отидох на входа а охраната дори не ме пита за години.Влязох вътре и пресякох пълният с танцуващи хора дансинг.Настаних се на бара и си поръчах мартини.
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyВто Авг 09, 2011 10:01 pm

Тренировките по тенис заемаха една оргомна част от ежедневието ми. През лятото, обаче, се готвехме за много турнири и часовете, прекарани на корта бяха многократно увеличени. Всеки ден се прибирах вкъши капнал от умора и си лягах веднага. Нямах време за нищо. Преди постоянно излизах с приятели, с момичета, по клубовете и нощните заведения, а сега, единственото свободно време, което имах беше сутрин преди тренировка. Но пък и на това бях доволен. Нали спортувах. Нищо друго не ми трябваше.
В петък обикновено тренирах по-малко от обикновено и имах време да отпусна в някой клуб. Тази вечер реших, че ще посетя диско клуб "Арена". Там винаги имах познати, с които да си прекарам чудесно вечерта. Набързо се изкъпах и преоблякох след тренировка. Качих се на колата си и отпраших към клуба. Пред него имаше огромна опашка, но за моя радост се познавах със собствениците и минах бързо. Вътре беше пълно с хора - типично за петък вечер. Когато бях сам, веднага отивах на бара за едно-две питиета преди да тръгна да правя обичайните си разходки из клуба. Когато се доближих до бара, бях изненадан да видя там най-добрата си приятелка - Изабела.
- Хей! - провикнах се - Изи, здравей! - отидох при нея и я прегърнах приятелски, а след това си поръчах една водка.
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyВто Авг 09, 2011 10:13 pm

Бях се облегнала на бара и си пиех мартинито когато чух познат глас.Обърнах се и видях Алекс.Той беше най -добрият ми приятел.Споделяхме си всичко.Дойде при мен и ме прегърна .Както винаги си поръча водка
- Хей- казах и го гушнах приятелски - Как така успя да се измъкнеш - повдигнах вежда и двамата се засмяхме.
Рядко ни се случваше да сме заедно на бар или дискотека.Всеки беше съсредоточен в тренировките.Веднъж месечно успявахме да се измъкнем и си прекарвахме невероятно ..
Музиката беше силна .Имаше хора които бяха навсякъде и танцуваха като убезомели.Обърнах чашката ми на екс и предизвикателно изядох маслинката
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyВто Авг 09, 2011 11:49 pm

Изабела беше права, че рядко ни се случваше да се срещаме, защото просто и двамата отделяхме твърде много време за тренировки. Бяхме се запознали при първата ни година и тук и си бяхме допаднали като характери. Между нас никога не е имало нещо повече от просто приятелство. Споделяхме един на друг и бяхме наистина добри приятели.
- Ами петък е и треньорът се смили над мен да ме пусне по-рано - засмях се като се опитах да надвикам музиката, но безуспешно.
Все пак, Изи ме чу, засмя се и кимна в знак на разбиране. На екс изпих водката си и стиснах очи. От доста отдавна не бях и пил и имаше голям шанс да се напия бързо-бързо. Пиех само по купони и то по малко, защото се пазех. Все пак от спортистите се изискваше да са в добра форма винаги. Изабела също прекарваше времето си главно в тренировки и спазваше сртоги правила що се отнасяше до здравето й. Чак се очудих, че пие, но пък... всеки имаше право да поживее малко.
- Да танцуваме? - попитах я аз след няколко минути разговор и няколкто големи водки.
Съзнанието ми вече беше започнало да се замъглява под въздействието на алкохола, но все още се държах. Интересното беше, че налудничави мисли преминаваха през главата ми, когато бях пиян, както в момента. Мислех си колко секси е в момента Изи.
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyВто Авг 09, 2011 11:56 pm

Алекс обърна водката на екс.Очудих се .Той не беше от момчетата които пиеха.. а и все пак ако някой от треньорите ни беше разбрал за това... тежко ни и на двамата .Предложи ми да потанцуваме
- Винаги готова - казах и се засмях.
Двамата с него се запътихме към дансинга.Алкохола ни беше повлиял,личеше си .Започнахме да танцуваме и да се раздаваме на макс.Не помня от кога не се бях забавлявала така.С Алекс винаги сме били близки.Никога не е имало спорове между нас.Всички те ми съотборнички се чудят как така сме само приятели.. Ето че можеше да съществува приятелство между мъж и жена.Явно Алекс беше прекалил с алкохола и започна със секси движения.Незнаех как ще свърши вечерта ,но ми беше интересно...
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyСря Авг 10, 2011 12:05 am

Определено алкохола ми беше в повече. Не знаех защо изобщо ми трябваше да пия. Аз бях твърд привърженик на идеята, че купон можеше да има и без алкохол, но уви тази вечер я бях позабравил. Знаех си, че на следващата тренировка всичко ще ми излезе през носа, но пък... веднъж се живее.
Изабела се съгласи да излезем и да танцуваме. Станахме и се сляхме с танцуващата тълпа. И тя очевидно беше под въздействието на алкохола, защото и двамата започнахме със секси движения. В дискотеката звучаха свежи летни парчета от последните седмици. Изи се обърна с гръб към мен, а аз се доближих към нея. Не знаех изобщо защо го правех. Съзнанието ми знаеше, че не е редно, но тялото ми отказваше да се подчини и правеше каквото си знаеше, само не и онова, което трябва.
Докато се усетя вече бяхме скъсили разстоянието до минимум и можех да усещам парфюмът й. Силуетите около мен се размазваха заедно с ярките светлини, които осветяваха дискотеката. Да, определено бях пиян.
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyСря Авг 10, 2011 12:18 am

Двамата бяхме под голямото влияние на алкохола.Бяхме по средата на дансинга.Танцувахме разгорещено.Най-добрите летни хитове звучаха в цялата дискотека.Двамата с Алекс бяхме скъсили разстоянието между нас.Допрях тялото си до неговото и усещах как той подушва парфюма ми .Отдалече си личеше че бяхме пияни.Не знаех колко още ще издържа.Танците между нас ставаха все по напечени и по напечени.Бяхме на милиметри един от друг.Никога не бих поискала да си разваля отношенията с него само заради вечер в която сме прекалили с алкохола
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' EmptyСря Авг 10, 2011 1:49 pm

Не знам защо, но знаех, че ще направим нещо глупаво тази вечер за което после ще съжаляваме. Осъзнавах този факт, но не можех да направя нищо по върпоса, защото алкохолът влияеше зле на реакциите ми. Вече бяхме съвсем близо един до друг, но все още тя беше с гръб към мен.
Около нас няколко човека ни познаха и се спряха да ни гледат, защото знаеха, че сме просто приятели. Но аз изобщо не им обърнах внимание, а продължих да танцувам с Изабела. Мигове по-късно тя се обърна с лице към мен и аз успях да позная, че тя също е пияна. Ръцете й някакси се озоваха на врата ми, а аз продължавах да я гледам в очите. Секунда по-късно, не знаех как стана, устните ни се бяха долепили в страстна целувка. Ръцете ми се спускаха по кръста й надолу, а тя ме придърпваше към нея. Знаех, че трябва да спра, но не можех.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Disco Club '' Arena'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco Club '' Arena''   Disco Club '' Arena'' Empty

Върнете се в началото Go down
 
Disco Club '' Arena''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "White pleasure"
»  Club "Black Rose"
» Night Club "Blue&White"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Нощни Клубове и Дискотеки-
Идете на: