RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Amber Joyce
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Зандър Сторм
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Juliett Fox
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Monica Spell
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Alex Scott
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Лилия Григори
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Cory Alexander
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Ryan West
Starbucks Coffee Vote_lcapStarbucks Coffee Voting_barStarbucks Coffee Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Starbucks Coffee EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Starbucks Coffee

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСъб Авг 06, 2011 1:46 pm

Starbucks Coffee Starbucks_one_of_270_in_nyc
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 1:30 pm

Днес определено не ми беше ден. Скарах се с Анита, с нашите, изтървах всичко каквото хванех и за капак на всичко се спъвах доста често по улицата. Излязох из града. Купих си "Vogue" и се насочих към "Starbucks". Влязох в "Starbucks". Както обикновено беше пълно с хора. Отидох веднага на касата:
- Добре дошли в "Starbucks". Какво ще желаете? - Посрещна ме млада жена със усмивка. Завъртях очи и казах:
- Едно " Caffè Mocha" - Отвърнах и се огледах около мен. Някакъв мъж зяпаше краката ми: - Какво гледаш? - Изрепчих му се насреща и погледнах към момичето, което тъкмо ми носеше кафето. Взех го и се насочих към една маса в ъгъла. Седнах, отпих глътка кафе и отворих "Vogue":
- Свободно ли е? - Чух нечии мъжки глас, без да вдигам поглед от списанието казах:
- Да, стола е свободен..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 3:56 pm

Сутринта се събудих твърдо решен, че няма да отида на тренировки. Имах страшни болки в ръката от вчерашната тренировка, затова просто с отварянето на очите си, грабнах телефона. С измъчен глас заявих, че няма да се появя на корта днес и треньора нямаше какво друго да каже, освен да се съгласи. Все пак, не искаше човек, който да не прави нищо цял ден.
Полежах още малко, след което се облякох ежедневно и реших, че чаша кафе ще дойде добре както на мен, така и на ръката ми. Качих се на колата си и отпраших към Старбъкс, близо до училището, с надеждата, че ще видя някой познат, с който да се позаяждам. Когато отворих вратата, познат аромат на кафе ме лъхна. Още с първия поглед на помещението видях, че нямам никой познат, но пък рентгена ми за момичета забеляза няколко с които бих се радвал да си поприказвам. Поръчах си двойно капучино и се запътих към една маса в ъгъла, където стоеше привлекателно русо момиче. Нея първо бях забелязал, затова и отидох и попитах дали мястото до нея е свободно. Тя ми отговори положително, но с рязък тон. Реших, че малко по малко ще включа чарът си в действие. Винаги действаше.
- Лош ден, а? - попитах я и отпих от капучиното, а след това се загледах в нея.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 4:06 pm

Момчето седна срещу мен. Помислих си: "Този да не би да си помисли, че ще го търпя". Бях си помислила, че ме пита за стола, но явно съм грешила. Тъкмо да кажа да се разкара по бързо, когато го видях. Беше, беше мускулест и чаровен. Огледах го целият или колкото беше възможно. Отпих от кафето си и казах:
- Бих казала лоша година. - Завъртях очи и продължих:
- А ти как е възможно да си толкова смел и да ме заговориш. Повечето хора, като им кажа нещо с този рязък тон и си заминават кротичко, явно ти си от смелите? - Засмях се леко и затворих списанието..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 4:19 pm

"Аха! Добър старт!", помислих си. Просто знаех, че момичетата не могат да ми устоят. Да, скромен съм, не е нужно да ми го казвате.
Момичето беше симпатично, русо и определено с тяло на спортистка. Първата мисъл, която изникна в главата ми беше, че и тя учи в училището. Беше хубава и доколкото можех да съдя по външния вид - изглеждаше колкото мен, или година по-малка.
- Да, такъв съм си - отговорих на въпроса й с дяволита усмивка - Пък и знам, че след като някое момиче ме погледне, не би ме изгонило втори път - отново се усмихнах, повдигнах вежди и отпих втора глътка от капучиното.
Обичах да си показвам истинската същност и не ме беше срам да си призная - бях влюбено в себе си спортистче с голямо самочувствие. Но пък ако не бях такъв, сега нямаше да съм толкова популярен сред момичетата.
- Алекс - казах и подадох ръката си към русокоска - Тенисист в училището - довърших и наклоних глава по посока на училищната сграда, която се виждаше в далечината.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 4:34 pm

Тенесист. В моето училище. Трябваше да се досетя, че е спортист. Здрависахме се и казах:
- Лилия, приятно ми е. Волейболистка в същото училище. - Отвърнах и погледнах към сградата:
- Та, Алекс, защо не си на тренировки. Мислех, че вашият тренер ви държи изкъсо. - Направих физиономия и отпих кафе. Още беше топло, всъщност парещо и свих очи от паренето в гърлото ми. Момчето срещу мен си имаше и самочувствие, нормално за един спортист..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 4:49 pm

Вярно. Как не се досетих? Бях я виждал на тренировките по волейбол в училището, когато ходих да гледам един приятел как играе. Всичко си идваше на мястото.
- Ами, болките в ръката ме спират - казах аз и погледнах към левия си трицепс, който макар и слабо, пак ме наболяваше - Иначе, да, доста сериозно се отнасяме към тренировките. Все пак - състезания, турнири... ти знаеш.
Беше ми лесно да разговарям със спортист, защото знаех, че най-добре се разбирам с тях относно тренировките. Но имах чувството, че от няколко минути целта ми с това момиче не е да говорим за тренировки...
- Кажи ми малко за себе си - предложих аз - Какъв тип човек си падаш? Какво обичаш, какво не? По какви момчета си падаш?
След последното, вдигнах едната си вежда, както само аз можех и я погледнах изучаващо.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 4:56 pm

Разбирах го напълно. Болките в ръцете и краката бяха най - ужасни. Но пък за сметка на това, хората бяха приятни:
- Какво да ти разкажа за мен?. Аз съм лошо момиче. - Засмях се и извадих кутията с цигарите. Запалих една и казах:
- Не се е намерил някой, който да ме опитоми. Обичам да се заяждам с хората, но пък съм добър човек. Помагам на нуждаещите се. Ами ти?, разкажи ми нещо от тайният дневник на Алекс. - Дръпнах още веднъж и продължих:
- Пушиш ли?, ако искаш една, вземи си. - Бутнах кутията към момчето..
Върнете се в началото Go down
Alex Scott

Alex Scott


Брой мнения : 21
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 5:02 pm

Не пушех. Поне в това отношение бях стриктен. Не ми влияеше добре на тренировки, пък аз бях доста отдаден на спорта.
- Не, не пуша - казах й аз и побутнах кутията с цигари обратно към нея.
Беше ми странно да гледам спортист да пуши. Повечето, които познавах дори не стояха в близост до пушачи. Няма да крия, че аз бях един от въпросните хора.
- Ами, аз съм спортист с голямо самочувствие и неразрушимо его. Отдаден съм на тениса и нямам време за нищо друго. Обичам да ходя по купони, когато ми се отдаде възможност. О, да, и не на последно място... обичам лоши момичета - казах аз и намигнах на Лилия.
Нямах планове за по-късно днес, но малко по малко в главата ми започнаха за изникват идеи какво може да правя. Прокарах поглед от горе до долу, по цялото тяло на Лилия.
Върнете се в началото Go down
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee EmptyСря Авг 17, 2011 5:10 pm

- Бил си примерно дете. - Прибрах кутията в чантата. Това момче започна да ме привлича, но по онзи начин. И сега осъзнавам, че го искам.. само за веднъж. Пък и приличаше на такова момче, което ще си легне с някоя веднъж и после нищичко няма да чуе за него.
- Е, за самочувствието разбрах още том те видях, а колкото до лошите момичета.. понякога мога да бъда мноого лоша. - Бях се приближила на сантиметри от лицето му. Изгасих цигарата, отпих последна глътка кафе и казах:
- Хайде да се омитаме от тук, а?..

П.П. Пиши някъде и аз ще дойда.. ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Starbucks Coffee Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee Empty

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks Coffee
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Starbucks Coffee

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Кафенета и Ресторанти-
Идете на: