RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Amber Joyce
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Зандър Сторм
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Juliett Fox
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Monica Spell
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Alex Scott
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Лилия Григори
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Cory Alexander
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Ryan West
Създаване на Волейболист Vote_lcapСъздаване на Волейболист Voting_barСъздаване на Волейболист Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Създаване на Волейболист EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Създаване на Волейболист

Go down 
+2
Cory Alexander
Лорън Тенър
6 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyСъб Авг 06, 2011 12:51 pm

1.Име:
2.Години: (не прекалявайте,все пак сте ученик)
3.Характер: (Поне 4 реда)
4.Външен Вид: (Поне 4 реда)
5.История: (Поне 6 реда)
6.Допълнителна Информация (не не задължително )
7.Снимка: (молим под снимката да напишете името на лика чийто използвате)
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Cory Alexander

Cory Alexander


Брой мнения : 16
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 07.08.2011
Age : 33
Местожителство : dream land

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyНед Авг 07, 2011 1:23 pm

1.Име: Корин Алекзандър
2.Години: 17
3.Характер:
Кори често бива приемана за страна и трудна за разбиране. Криеща в себе си хиляди емоции, които често преобръщат настроението ѝ и рядко излизат на яве, ръководи се предимно от силната си интуиция. Обича правдата и винаги се бори и отстоява мнението и вярванията си, силно се привързва и знае как да обича, но показва чувствата си едва когато е сигурна, че няма да бъде наранена.[
4.Външен Вид:
Висока едва 1, 57 Кори притежава грацията на газела и гласа на славея. Има красива къдрава кафява коса, дълбоки големи шоколадови очи, дълги пленителни мигли и чаровни трапчинки. Има няколко татуса
5.История:
Когато е още съвсем малка майка ѝ ги напуска, но въпреки това Кори е щастливо дете. Баща ѝ я гледа като принцеса и въпреки това тя не е лигла. Знае идеално какво иска и как да го постигне, не се отказва лесно, твърде упорита е за да се предаде. Музиката е част от живота ѝ още от дете, тъй като баща ѝ е доста зает с работа той я записва на курсове за да не остава сама и това е нещото което очертава пътя ѝ. Отлична ученичка и добър музикант. нейната едничка мечта е да се занимава с музика и да направи баща си горд, макар че той вече е горд с нея. Волейбола е неина страст от малка, обича да играе и въпреки ръста си е доста добра.
6.Допълнителна Информация
Spoiler:

7.Снимка: Lea Michele

Създаване на Волейболист 3659973G
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyНед Авг 07, 2011 1:25 pm

Одобрена си! Добре Дошла : ))
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Анита

Анита


Брой мнения : 6
Points : 6
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 28
Местожителство : Севлиево

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyСъб Авг 13, 2011 12:58 pm

Създаване на Волейболист Tumblr_li8q7sbAMr1qbvel5o1_500_large
*Selena Gomez/Селена Гомез

Име:
Анита Катрин Григори. Доста често срещана фамилия, нали? Но пък за сметка на това Анита не е толкова разпространено име. Едно от нещата, които мразя е, когато хората се обръщат към мен на галено с "Ани".. Нищо лично, просто не обичам да ми съкращават името.

Възраст:
17 години, родена 13-ти Август, 94-ра

Описание на външния вид:
Аз съм с шоколадово-кафяви очи, дълбоки, способни да те накарат да ги гледаш с минути. Когато се налагаше като дете, отварях широко очи, така че да се да се превърна в олицетворението на невинността и добротата – доказана поза, която разтапя сърцата на възрастните в радиус от километър и половина. Или така наречената „кучешка муцунка”, която в повечето случаи ми е помагала да получа това, което искам. Косата ми е много тъмно кестенява, почти черна. Често я носех спусната. Кожата ми, нежна като коприна и изчистена – което ще рече, че нямам никакви белези по рождение, бенки и т.н. – не е прекалено бледа.
Не се набивам очи пред останалите си връстници, поради факта, че съм нормална колкото тях. Нямам странни изкривявания, повече очи или крака или някакви белези. Един и седемдесет висока с малко чип носле. Лицето ми е с овална форма и подчертани скули.

Стил на обличане:
Макар да не обичах да обикаля магазините с часове наред, търсейки си какво да ново да си купя, гардеробът ми приличаше на склад, пълен само с дрехи. "Само мен ме няма там", мислех си винаги, щом го отворех. Имаше си всичко, от обувките до аксесоарите.. Все пак и аз, като всяко друго момиче, обичах да се глезя от време на време и да се грижа за външния си вид.
Обичам да се обличам с по-предизвикателни, натрапчиви, дори скандални тоалети. По принцип се обличам според настроението си. Най-мрачното ми облекло е черно долнище на анцуг и голям, доста голям сив суичър, което бихте ме видели да нося само вкъщи. Не съм привърженичка на кожените панталони, якета и тем подобни, въпреки че можеше да намери и такива в гардероба си. "То какво ли не можеш?", мислех си аз глава тя.
Харесва ми да комбинирам дрехите си и да се обличам по свой собствен вкус. Можете да се изненадате, но не ми отнемаше много време, за да се приготвя в предвид всичките дрехи, които имам. Толкова голям избор, толкова много комбинации.. но аз винаги бях готова и знаех какво ще облека.

Характер:
И аз не съм перфектна, такъв човек няма. Всеки си има своите качества и недостатъци. Може да се каже, че аз съм с доста труден характер. По принцип много лесно се ядосвам и избухвам, но ми отминава бързо. В един момент може да съм хипер радостна, а в следващия да търся какво да счупя от яд. Не завиждам, макар живота ми да не е перфектен. Аз също имам мечти, и се радвам на хората, които са постигнали своите, вместо да се ядосвам и разстройвам от щастието им. Според приятелите ми, не съм човек, на когото можеш да се сърдиш, въпреки проблемите, които създавам. Предпочитам да съм директна - не увъртам - и откровена, вместо да лъжа някого само и само, за да не го нараня с думите си. Понякога истината боли, но това не ни оправдава, за да лъжем. За мен няма разлика между 'лъжа' и 'безобидна лъжа'. Честно казано не ме интересува какво мислят останалите за мен. Не обичам да следвам заповеди и често нарушавам правилата. Може и да съм много упорита, стига да си го поставя за цел.
Обичам да купонясвам, да се забавлявам с приятели.. Винаги съм била проблемно дете. Какво да ви кажа, правех каквото си искам. Както споменах вече - не обичам да следвам заповеди. И въпреки това бях доста добра в училище - е, не бях пълна отличничка, но все пак..

История:
Помнех всяка малка подробност от деня, когато животът ми се промени коренно. Стоях, изправена до двуетажното легло, което делях с Джулия - най-добрата ми приятелка по онова време, подръпвайки малката розовата панделчица на роклята, с която бях облечена. Косата ми, наскоро подстригана късо, беше сплетена на две малки плитчици, стърчащи настрани. Приличах на Пипи Дългото Чорапче, но според госпожица Робъртс бях сладка като малка порцеланова кукла.
Помнех, че другите деца тичаха наоколо, смееха се и забавляваха, докато аз умирах от притеснение. Дори не смеех да помръдна, страхувах се да не изцапам или измачкам рокличката си. Смятах, че ако бях безупречна досущ като порцеланова кукла, имах по-големи шансове да ме осиновят. Макар да бях на само на шест, разбирах всичко. Всеки път оставах разочарована след като поредната млада семейна двойка осиновяваше някое друго дете, но не и мен. Разбира се, радвах се за тях, но беше мъчително да гледаш как останалите си намираха семейства, майка, баща, а в някои случаи братче или сестриче, а ти оставаш, надявайки се следващият път да си ти. Повечето възрастни предпочитаха малките бебенца, пред вече порасналите деца като мен. Но въпреки това продължавах да вярвам, че някой ден и аз щях да се сдобия със семейство.
Помнех как затаих дъх, когато вратата се отвори. Всъщност, така беше всеки път. В стаята влезе госпожица Робъртс, следвана от някаква жена, стегнала русата си косата на красив елегантен кок, облечена в мръсно бяло на цвят костюмче от две части – пола и сако, и мъж, малко по висок от жената, също облечен в костюм, но сивкав на цвят. Зарадвах се, че бях в рокличка, а гащеризон или дънки с тениска както поне половината от децата.
- От тук.. – гласът на госпожица Робъртс се проближаваше, развеждайки гостите ни.
Чак когато сега се замислих, беше странно, че родителите обикаляха из стаята, оглеждайки ни сякаш бяха в магазин, а ние бяхме продуктите, които щяха да закупят. Един вид беше така, но все пак..
Помнех как се усмихнах, колкото можех по-сладко, когато непознатите минаха покрай мен, Успях да задържа погледът им, те също ми се усмихваха. Заговориха ме.
- Здравей, сладурче.. - поздрави ме жената, клякайки до мен, за да може да се изравни на моето ниво, последвана от мъжът.
- Здравейте - отвърнах аз радостно.
- Как се казваш? - попита ме мъжът.
- Анита - не свалях усмивката от лице.
- Какво хубаво име - възкликна жената. Харесаха ме. Или поне така се надявах.
- А на колко си години?
- На шест - вдигнах ръце, показвайки с шест пръста.
Помня как усмивката ми посърна, когато двамата се изправиха отново.
- Знам, че има толкова много деца.. и всички са чудесни - заговори жената. - но вече.. - погледна към мен. - решихме.
И тогава разбрах, че най-накрая беше дошъл и моят ред. Най-накрая мечтата ми се беше сбъднала - щях да имам истинско семейство. Щях да си имам майка и баща..

Допълнителна информация:
- Отличителни белези: имам белег от порязване на лявата си длан, но не се забелязва от далеко.
- Домашен любимец? Не.
- Нямам любим цвят, всичките ги харесвам.
- Не пуша.

- О, също така имам татуировка на дясната си ръка, точно на сгъвката на китката. Не ме питайте как съм се решила да си я направя..

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyСъб Авг 13, 2011 1:57 pm

Одобрена си ! Добре Дошла!
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Лилия Григори

Лилия Григори


Брой мнения : 17
Points : 17
Reputation : 0
Join date : 13.08.2011
Age : 27
Местожителство : Sevlievo Cityy.. ;dd

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyСъб Авг 13, 2011 2:03 pm

Име и години:
Здравейте народе. Казвам е Лилия Григори. Две имена са ви достатъчни, защото и без това няма да запомните презимето ми. Всъщност не съм сигурна, че ще запомните и фамилията ми, но може и да бъркам. Та, на 16 години съм. Родена съм на 13 юни 1995 година.

Външен вид:
Висока съм около 1, 68. Не знам дали е нормално за възрастта ми, но определено има и по ниски хора от мен, затова не се смятам за ниска. Руса съм. И сега вече си мислите, че съм някаква тъпа блондинка, нали?. Е, ще ви разочяровам. Нито съм тъпа, нито нещо подобно. Косата ми е чуплива е и предпочитам да я нося спусната. И често променям прическата си. Цвят, дължина и т.н. От толкова третиране, косата ми е изтъняла и изгубила всичкият си блясък, но все пак е хубава. Грим?, Нося, но рядко. Предпочитам спирала и черен молив, но на официални вечери си слагам и други неща.Любимите ми дрехи са раздърпаните тениски, които ти стигат почти до колената и късите гащета, които щом обуеш под тези тениски, не се
забелязват. Но тези дрехи ги нося вкъщи. Когато излизам навън обикновено
обувам дънки или къси панталони със някой потник, тениска или суитчър,
зависи от времето навън. Не обичам да нося рокли, макар че по официални
вечери ми се налага. И аз, като всеки нормален човек имам няколко
белега. Няй големият ми белег е на левия ми прасец на крака.
Представлява линия, дълга около 2 - 3 сантиметра. Получих този белег,
когато паднах върху едни стъкла.


Характер:
Позитивен човек съм и съм малка бунтарка ( така ми казва татко ). Винаги гледам от добрата страна на нещата и съм
сигурна, че дори да ми кажат, че това е последният ми ден на земята, аз
пак ще открия нещо хубаво в цялата история. Често си сменям мненията и
настроенията, но веднъж наумя ли си нещо, докато не го изпълня няма да
се откажа. Лесно се привързвам към хората, но човек нарани ли ме някога,
просто да забрави за мен, защото аз определено ще забравя за него.
Мразя лъжата и лицемерието. Обичам да бъда директна с хората, както
обичам и те да бъдат така с мен. Падам си по модата, купоните.. момчета.
И естествено си имам недостатъци: Не съм от хората, които се палят
лесно, но веднъж започна ли да викам и да се карам с някого, докато не
си излея целия гняв, няма да се спра. Обичам да става на моето и съм
голям инат. Имам моменти на лудост, лигавщина, простащина, но кой ги
няма тези моменти?!.


История:

Семейството ми ме обичаше, то и сега ме обича, но понякога мисля, че обичат повече Анита. Защото тя сякаш е перфектна. Има високи оценки, много приятели, а аз?. Е, вярно, че оценките ми не са перфектни и че доста често викат нашите при директора, но все пак никой не може да е перфектен. Та, родена съм на 13 юни, 1995, това вече го казах. Като малка бях самотна понякога и после се появи Анита. В началото се радвах, че ще имам сестра. Играехме си и си говорихме. Да, карахме се доста често, но кои сестри не го правят. В началното училище се движехме заедно. Говорихме си, смяхме се. Общо взето всички ни знаеха като сестрите Григори. После нещо стана. Спряхме да се водим толкова, карахме се по - често, но все пак всички ни знаеха. Нея, като по учелюнобивата, а мен като бунтарката. Когато се преместихме в гимназията и двете бяхме записали волейбол. О и забравих да спомена. Колкото и странно да е, загубих девствеността си на 15 години..

Допълнителна информация:
Мога да свиря на пиано. Любимите ми цветове са зелено и жълто. Обожавам водата и нощта. Имам татуировка на гърба. Малки крилца. И последното, но не казвайте на нашите: Пуша и пия. Да знам, вредни навици, но както казах: малка бунтарка съм.

Снимка:
Лик, който използвам: Mary - Kate Olsen.
Създаване на Волейболист Mkolsenmarykatedotnet9




Последната промяна е направена от Лилия Григори на Нед Авг 14, 2011 6:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Amber Joyce

Amber Joyce


Брой мнения : 68
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 08.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyСъб Авг 13, 2011 2:11 pm

Одобрена си! Можеш да пишеш по темите,а когато администраторите се появят ще те поставят в съответната група.
Върнете се в началото Go down
Лия Силвър

Лия Силвър


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 04.09.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyНед Сеп 04, 2011 6:08 pm

Име: Лия Елизабет Силвър

Години: 16 - родена на 31ви декември 1994-та.

Характер: Не е перфектна. Даже прави много грешки .. особено в преценката си за другите около нея. Тренира всеки ден по 2 пъти, но това не й пречи да изкарва страхотни оценки. Много е добродушна, но на игрището е като ураган - омита ги всичките. Не се дава лесно .. Винаги се бори за това, което иска! Не обича лъжите .. не и тези, които се използват за лошо. Мрази лицемери и подмазвачи. Стои зад мотото "Който се смее последен, се смее най-добре!".

Външен вид:
Лия е със средно дълга руса коса, мека като коприна. Има
тяло, за което умират повечето момчета. Талията й е тънка, а краката й
са дълги. Висока е 1.78, което я прави перфектна за волейбол. Играя като център, когато играе, защото има бърза ръка и много добър отскок. Играе с №11 или №12.Има синьо-зелени очи. Не обича да слага много
грим - понякога само гланц.

История: Оставена е за осиновяване, но осиновителите й са много добри хора - и двамата волейболисти. Те започват да я учат на основната техника във волейбола, още откакто е на 6 годинки. Започва да тренира усилено. Когато е на 13 е приета в Спортния колеж, заради таланта й, но родителите й нямат средства да си го позволят, затова още от тогава спестява пари, за да сбъдне мечтата си да играе професионално. Обича да играе с 11 и 12 номер, защото мисли, че те й носят късмет, тъй като майка й и баща й са родени на тези дати.

Допълнителна информация: Любимия й цвят е син. Пее много добре, но спорта за нея е най-важен.

Снимка: *
Annalyne MacCord
Създаване на Волейболист Annalynne_mccord


Последната промяна е направена от Лия Силвър на Пон Сеп 05, 2011 7:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyНед Сеп 04, 2011 10:50 pm

Кандис е заета ,смени я и си одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Лия Силвър

Лия Силвър


Брой мнения : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 04.09.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyПон Сеп 05, 2011 7:48 pm

Смених го.
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист EmptyВто Сеп 06, 2011 4:32 pm

Одобрена си !
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на Волейболист Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Волейболист   Създаване на Волейболист Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Волейболист
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на Плувец
» Създаване на Атлет
» Създаване на Фигурист
» Създаване на Тенисист
» Създаване на Ученик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Герои :: Създаване на герои-
Идете на: