RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Amber Joyce
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Зандър Сторм
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Juliett Fox
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Monica Spell
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Alex Scott
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Лилия Григори
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Cory Alexander
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Ryan West
Създаване на Гимнастички Vote_lcapСъздаване на Гимнастички Voting_barСъздаване на Гимнастички Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Създаване на Гимнастички EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Създаване на Гимнастички

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyСъб Авг 06, 2011 12:50 pm

1.Име:
2.Години: (не прекалявайте,все пак сте ученик)
3.Характер: (Поне 4 реда)
4.Външен Вид: (Поне 4 реда)
5.История: (Поне 6 реда)
6.Допълнителна Информация (не не задължително )
7.Снимка: (молим под снимката да напишете името на лика чийто използвате)
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Juliett Fox

Juliett Fox


Брой мнения : 43
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011
Age : 30

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: ,   Създаване на Гимнастички EmptyВто Авг 09, 2011 9:11 am

Създаване на Гимнастички Tumblr_ld2tebVTGV1qcaajro1_500

Име:
Тейлър Джулиет Фьортедо Фокс

Години:
17

Характер:

Тя есблъсък на два коренно различни характера,преливащи в нея.По принцип Джули е пестелива в думите,справя се сама с проблемите си,не умее да споделя, едно не-винаги хубаво качество,но все пак нейният начин да се справи с живота.Отмъстителна, паметлива ,ужасно умна и амбициозна,преценила внимателно приоритетите си.Винаги раздаваща се за хората около нея,държи на тях - на тези,които държат на нея.Обичала е,но за момента не е наясно с чувството.Най-силното чувство,което изпитва към хората около себе си е привързаност,а за тези срещу нея поднася големи дози съжаление,безразличие и ненавист. Винаги знае,кога и какво да каже в
съответния момент.Миналото,което не може да загърби доста често е причината за обрати в живота й,точно когато си мисли,че всичко е наред нещо от миналите й семейни драми винаги се намесва.

Външен вид:
Създаване на Гимнастички VictoriaSecretAngelsCelebrateAme-6
Има нежна кожа с лек слънчев загар,перфектно тяло,сякаш изваяно от богове.Косите й са кафяви,с по-светли кичури на места и на слънчева светлина придобиват онзи меден отблясък,като кожата й.Устните й са розови,меки,плътни,а скъпите й парфюми запазената й марка,която би я откроила от всеки друг.Аромата им,взаимстван с млечната й кожа би могъл да плени всеки.За усмивката,която трудно изгрява на лицето й,дори ангелите биха й завидели.
А очите й са сини,дълбоки,лъжливи и студени..Най-прекрасното и същевременно най-ужасното,което може да сполети всеки..


История:

Преживяла е прекалено много за нейните прекалено малко години.Родена е през зимата на 13-ти януари,отраснала без майка,само със студения си баща.Живеят в голяма къща,която излъчва повече самота,от която и да е дупка,от който и да е бездомник .. Бизнесмен, с повече милиони от крал,но в сърцето една огромна дупка...
Като се родила, майката й починала,а баща й цял живот имал една цел,да обвинява собственото си дете затова.
Никога не е била лишена от скъпи обувки,дрехи,играчки и всичко,което може да се купи с пари..лишена е единствено от обич,която ако не майка й,то баща й би било редно да й даде.Но с течение на времето тя се превърнала в едно студено негово копие - една личност,която не осъзнава,какво е наистина да си обичан до момента,в който среща своят най-добър приятел (Джеймс).Той й показва,че държи на нея,след време осъзнава и че я обича,но го губи след тежка катастрофа.Изгубила всякаква надежда,че ще й се случи нещо хубаво моли баща си да се преместят.Записват я в гимназията,с профил гимнастичка , като малка беше посещавала курсове за художествена гимнастика..

Допълнително:




  • Лош навик й е да пуши и понякога по купони да прекалява с алкохола
  • Има домашен любимец - мъничко котенце, което е кръстила Симба
    Spoiler:

Снимка:
Adriana Lima

Създаване на Гимнастички Adriana-lima-victorias-secret-angel-in-venice-200308

Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyВто Авг 09, 2011 12:21 pm

Когато не си одобрена нямаш право да пишеш по темите! Изчакай да те одобрят и тогава пиши !!!
Сега вече си одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Дафни Бенет

Дафни Бенет


Брой мнения : 13
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyВто Авг 09, 2011 10:34 pm

Създаване на Гимнастички Tumblr_lmaihpeAGc1qic562o1_500
Име:Дафни Бенет.На галено ми казват Даф.
Години:17
Външен вид:Очите ми са светли,но не много голями.Косата ми е светла също все още не мога да определя цвят на косата.Нося я различно и пусната и вързана.Мисля скоро да се пострижа доста късо.Кожата ми е мека и нежна като коприна.Висока съм 1.70 и тежа 45 кг.Тренирам опорито всеки ден по повече от 8 часа и за това имам добра фируга.Не обичам в себе си луничките си,а обичам устните си.
Характер:Доста мил човек съм спрямо другите .Доверчива съм,лесно се разтройвам,чувствителна и емоционална всички вредни качества ги имам-те ми пречът,но малко трудно ще се променя.Бих помогнала на всеки и не обичам интригите и игричките с други.Държа на своето и никой не би ми го отнел,защото колкото и невина и добра да изглеждам понякога все пак всеки човек си иска неговото и умира за него.Не обичам много клюките,но някой път са неизбежни.
История:Майка ми (Катрин) е била шампион по гимнастика 4 години под ред,обаче пада и си чупи гръбнака и не може да продължи с кариерата си.Баща ми(Дейкъб) винаги е бил до нея и я подкрепял на 100 процента.Аз и сестра ми се занимаваме с това глвано заради майка ни ,защото не искаме да я разочароваме.Сестра ми (Деби) е по-малка от мен на 8 години е.Някой ден се надявам да приличам на майка ми и да стигна нейното ниво.Над средната класа смейство сме.Винаги сме има ли всичко нужно ,никога не сме оставали без нещо,което искаме.
Върнете се в началото Go down
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyВто Авг 09, 2011 10:36 pm

Одобрена си добре дошла !
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Ализея

Ализея


Брой мнения : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyСря Авг 10, 2011 7:46 pm



Създаване на Гимнастички Esti-ginzburg-si
Име на ликът :
Esti Ginzburg

1.Име: Ализея Камеро

2.Години: 18

3.Характер: Тя е добричка в повечето случаи и на мравката път прави,но също така може ѝ да е кокетка,обича,да е харесвана и трудно приема критиките.Като представител на зодия лъв,тя се отличава със силен характер,но и много не постоянна природа.Обича да притежава и тъй,като има пари да си го позволи,не се притеснява.Като всеки млад човек обича купоните и забавленията.Борбена е и самостоятелна ,свикнала да е се справя сама в живота.

4.Външен Вид:Ализея е красива,по един невинен начин,нейната красота е нежна и ненатрапчива.Лицето ѝ Али е висока 1.77,тялото и е с перфектни и много женствени пропорции.Изваяно от годините в които се занимава със спорт.Мерките ѝ са 58/98/88.Кожата и е светла,но през лятото придобива лек бронзов загар,не обича солариуми ,а само естествено почерняване на слънце.Устните ѝ са малки и кокетни.Очите ѝ са със синьо-сив цвят.Косата ѝ е златно руса,чуплива и дълга до кръста.Облича се винаги секси,с дрехи които да подчертават предимството на тялото ѝ.Макар и рядко,когато се налага,носи и спортно облекло,но предпочита мини роклички прилепнали по тялото ѝ.

5.История: Кръстена на богиня -Ализея е със смесен произход майка ѝ е испанка,от която е наследила горещата кръв.Била е професионална танцьорка на Пасо добле-един от най-страстните танци.Баща ѝ е грък ,ревнив,неотстъпчив и безразсъден.Отвлича майка ѝ от едно представление и се жени за нея.Девет месеца по-късно се ражда момиченце,което кръщават Ализея .Но любовта ѝм,както бързо започва така и приключва.В пристъп на безумна ревност,той убива съпругата си и се самоубива.Али отива да живее при баба си в САЩ .Още на 5-годинки тя започва да се занимава с художествена гимнастика.Специалността,която записва е въртене на обръч ,4 години по-късно се научава да играе и с лента.Както и да жонглира с топки и бухалки.Справя се сама в живота,ако не броим старата и болна баба,която и дава обич и дом.Научава е ,че трябва да е добра и да прощава. Единственото нещо ,което получава от родителите си и несметно богатство.Оказва се ,че баща ѝ е имал участие, във вноса на наркотици за Балкански полуостров.Момичето е принудено ,да напусне домът си,след смъртта на баба си ,тя заминава,толкова много смърт,в критични моменти биха отслабили всеки го ,но тя има невероятна воля за живот.Записва се в академията за гимнастички и желае да бъде най-добрата.Междувременно се издържа,като рекламно лице на фирма за бельо и бански.

6.Допълнителна Информация : Когато е на сцената пред публика,тя забравя всичките си неволи има няколко международни награди ,за върнете на обръч и майсторско изпълнение с лента.


Върнете се в началото Go down
Amber Joyce

Amber Joyce


Брой мнения : 68
Points : 93
Reputation : 0
Join date : 08.08.2011

Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички EmptyСря Авг 10, 2011 8:44 pm

Одобрена си! Можеш да пишеш по темите ,но когато админите влязат ще те добавят в групата = )
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на Гимнастички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Гимнастички   Създаване на Гимнастички Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Гимнастички
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на Мажоретка
» Създаване на Баскетболист
» Създаване на Волейболист
» Създаване на Плувец
» Създаване на Атлет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Герои :: Създаване на герои-
Идете на: