RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG Forum For High School for sports
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Лорън Тенър
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Amber Joyce
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Зандър Сторм
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Juliett Fox
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Monica Spell
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Alex Scott
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Лилия Григори
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Cory Alexander
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Ryan West
Beach Bar                        Vote_lcapBeach Bar                        Voting_barBeach Bar                        Vote_rcap 
Latest topics
» Аватар или подпис ?
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:36 am by Мадлен Де'Лакьор

» Кой от двамата?
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Aсоциации
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:35 am by Мадлен Де'Лакьор

» Оценете профилът на предишният
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Това или онова
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Момчета срещу момичета
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:34 am by Мадлен Де'Лакьор

» Какви са очите на следващия?
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Подписът на кой?
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:33 am by Мадлен Де'Лакьор

» Madlen's Haus
Beach Bar                        EmptyСъб Дек 10, 2011 11:32 am by Мадлен Де'Лакьор

Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Beach Bar

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Лорън Тенър
Admin
Лорън Тенър


Брой мнения : 201
Points : 452
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Beach Bar    Beach Bar                        EmptyСъб Авг 06, 2011 3:46 pm

Beach Bar                        2225_Night%20Beach%20Bar_20100719163648
Върнете се в началото Go down
https://highschoolofsports.bulgarianforum.net
Juliett Fox

Juliett Fox


Брой мнения : 43
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011
Age : 30

Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Beach Bar    Beach Bar                        EmptyСря Авг 10, 2011 6:26 pm

..И добре,че дойде .. не ми се говореше изобщо за майка ми,нито за това,че през тези 17 години ми беше втълпявано единствено и само,че аз съм причината за смъртта й.Гривната винаги носех върху себе си напомняше ми за поредната жертва в живота ми ..
-Мартини "Bianco White" и едно голямо уиски за господина,който ще ми окаже честта да не пия сама . - усмихнах се чаровно на сервитьора , Зандър ме погледна неодобрително,но въпреки това с няколко мили погледа го склоних.Донесоха поръчката и пепелник,той със сигурност не пушеше .. де да можех да кажа същото за себе си . Извадих кутия тънък Парламент и си запалих една цигара,отпих глътка от питието си и след миг се почувствах в доста добро настроение . Усещах лятната обстановка,пускаха любимите ми дискотечни парчета,можеше да има малко хора , но всички до един бяха пияни, за нас тепърва започваше вечерта.
-Хайде,след всички тези тренировки,това натоварване за новия сезон .. не можеш да ми кажеш,че не ти се иска една вечер да нарушиш всички правила или поне аз не бих могла да ти повярвам.Забрави всички минали травми,забрави всичко,което те кара да си в потискащо настроение . Паднало ни се е тази вечер,скоро няма да имаме друга такава възможност . Наздраве за момента и за бъдещите ни хубави моменти заедно .. - казах убедително аз ,държейки чашата в ръка - На екс ..

Върнете се в началото Go down
Зандър Сторм
Admin
Зандър Сторм


Брой мнения : 58
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Beach Bar    Beach Bar                        EmptyСря Авг 10, 2011 7:26 pm

-Е, какво пък?!? Една вечер в разрез с правилата. Голяма работа. Налях си известна доза алкохол в чашата и го изпих на екс. Станах от мястото си и се приближих до ухото на Джули:
-Какво ще кажеш за един танц и после съм изцяло твой. Ще правим каквото кажеш и ще отидем където ти се ходи... Какво ще кажеш? Звучи примамливо? - не знам дали бе от въздействието на алкохола или музиката, но още преди да получа отговор, вече водех Джули към дансинга.
Носехме се във вихъра на музиката, а аз не спирах да й се усмихвам. Знаех колко щях да загазя ако треньора ми ме видеше в този момент, но не се касаех особено. Не спирах да мисля защо така рязко измести темата за майка си, но ако бе болезнен спомен и отворена рана, аз нямаше да сипвам сол в раните й. По едно време ритъма се забави, светлините станаха по-меки и ритъма коренно се промени. С Джули се прегърнахме и заедно затанцувахме, като имахме възможността да си говорим:
-Очакваше ли подобна вечер? Имам предвид... - не довърших, усмихнах се топло и допълних:
-...няма значение. Нека се насладим на вечерта. - засмях се тихичко и отново се фокусирах върху момичето пред мен.
Върнете се в началото Go down
Juliett Fox

Juliett Fox


Брой мнения : 43
Points : 45
Reputation : 0
Join date : 09.08.2011
Age : 30

Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Beach Bar    Beach Bar                        EmptyСря Авг 10, 2011 7:57 pm

Не бях яла и алкохолът бързо започна да ме хваща , не чувах нищо друго освен музиката , не виждах нищо друго освен сините му очи..завъртя ме и ме придърпа към него телата ни се търкаха едно в друго не спирах да му се усмихвам.Беше казал ,че иска един танц и след това е мой.. напълно бях съгласна с плана.Перверзният ми поглед украсяваше кристалните ми очи двойно повече.
-Помниш , какво ми каза преди малко нали? - прехапах долната си устна аз и продължихме да танцуваме,след като песента свърши се върнахме да си допием,така че да се изпонапием съвсем,ако правехме нещо то нека нещото да бъде качествено.Приближих се до него,обвих ръце около врата му и плъзнах езика си,като се заиграх с неговия,леко го захапах,което го накара да изтръпне,плъзнах ръцете си надолу по врата му,по гърба му,шарех с пръсти по тях и не спирах да го целувам.Устните му бяха приятни на допир ,а моите още влажни от уискито,което допихме с много лед.
- Мисля..че искам.. да дойдеш с мен.. вкъщи,отново няма никой ..сама съм .. - прошепнах аз между целувките и го погледнах предизвикателно..

Върнете се в началото Go down
Зандър Сторм
Admin
Зандър Сторм


Брой мнения : 58
Points : 119
Reputation : 0
Join date : 05.08.2011

Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Beach Bar    Beach Bar                        EmptyСря Авг 10, 2011 8:11 pm

Целувките на Джули ставаха все по-настоятелни, а движенията все по-безсрамни. Аз също не й отстъпих и започнах да се спускам по скулите и врата й, като се заигравах с езика, но всеки път се връщах отново към устните. Заиграх се с ципа на роклята й, докато не го свалих до едно известно положение. Между ласките и целувките казах на Джули:
-Води ме... - улових ръката й, но не тръгнахме веднага. Исках да се насладя за последно на прекрасните й устни, жадно впивайки моите в тях. Не знам какво ми ставаше, но пред очите ми беше само Джули в цялото й съвършенство и великолепие. Прокарах ръка през косите й, бавно слизайки към талията, но усетих, че може да се превърнем в атракция за околните, затова я улових за ръката и се приближих до ухото й:
-Тръгваме ли? Нямам търпение... - изшептях тихо и плавно прокарах език по върха му, заигравайки се с една от обиците й. Усмихнах се и предизвикателно повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Beach Bar                        Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Beach Bar    Beach Bar                        Empty

Върнете се в началото Go down
 
Beach Bar
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Restaurant "Palma Beach"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG Forum :: Плаж-
Идете на: